Archief

2024

vrijdag, 17 mei 2024 om 20:30

werken van Prokofiev, Weinberg en Sjostakovitsj

zondag, 05 mei 2024 om 16:00

werken aangepast aan het historische en gerestaureerde Forceville-orgel

2023

zondag, 08 oktober 2023 om 16:00

Programma rondom de 3 sonates BWV 1027, 1028 en 1029 in hun versie voor cello en orgel.

vrijdag, 22 september 2023 om 20:30

Orgelconcerto’s uit de 18de eeuw ten tijde van G.F.Händel.

donderdag, 22 juni 2023 om 20:30

Creatie opdrachtwerk FdV aan Hanne Deneire
Intermezzo voor accordeon en slagwerk,
Quatuor pour la Fin du Temps, Olivier Messiaen

donderdag, 08 juni 2023 om 20:30

werken van Schubert, Brahms en Debussy.

donderdag, 01 juni 2023 om 20:30

Marie en Sophie HALLYNCK (cello en harp)

Anneleen LEENAERDS (harp)

dinsdag, 23 mei 2023 om 20:30

werken van o.m. Mozart, Gilson, De Vocht, Piazzolla, Dvorak,Rimsky-Korsakov; presentatie Fred Brouwers.

donderdag, 04 mei 2023 om 20:30

KATSU (verlicht) staat voor het licht en is de titel van de basiscompositie van Hanne Deneire voor 2 taikospelers, cello, shakuhachi/fluit en sopraan.

2022

zondag, 09 oktober 2022 om 16:00
vrijdag, 16 september 2022 om 20:30

werken voor orgel van Van de Kerckhoven, Bull, J.S.Bach, Buxtehude; De Winter, Correa de Arauxo ---
werken voor harmonium van C. Franck, N. Boulanger, C.V.Dubois, J.N.Lemmens, Lefébure voor orgel

dinsdag, 07 juni 2022 om 20:30

door Eliane Rodrigues, Koen Wilmaers, Carlo Willems en Nina Smeets

donderdag, 02 juni 2022 om 20:30

werken van Telemann, C.P.E.Bach, Fash

donderdag, 12 mei 2022 om 20:30

werken van J. Haydn, Fauré en Dvorak

dinsdag, 03 mei 2022 om 20:30

'Bach SESSIONS' : Aria's en koralen van J.S.Bach.

donderdag, 28 april 2022 om 20:30

De come back van Ensemble Explorations-Roel Dieltiens.
Werken van Mozart voor fluit, hoorn en strijkers.

donderdag, 21 april 2022 om 20:30

Theatraal concert met woord en muziek van o.a. Verlaine, Debussy en Fauré. Werner Van Mechelen (bas-bariton), Ivan Pecnik (acteur), strijkkwartet Desguin en Florestan Bataillie (piano) die ook voor de bindteksten zorgde.

2021

zondag, 19 september 2021 om 16:00
woensdag, 09 juni 2021 om 20:30

Theatraal concert met woord en muziek van o.a. Verlaine, Debussy en Fauré.
Werner Van Mechelen (bas-bariton), Stefaan Degand (acteur), Florestan Bataillie (piano), strijkkwartet Desguin

donderdag, 27 mei 2021 om 20:30

werken van Telemann, C.P.E.Bach, Fash

donderdag, 20 mei 2021 om 20:30

door Eliane Rodrigues, Koen Wilmaers, Carlo Willems en Nina Smeets

donderdag, 06 mei 2021 om 20:30

werken van Beethoven, Takemitsu en Ravel

donderdag, 29 april 2021 om 20:30

werken van Elgar, Stanford, Holst, Finzi

2020

vrijdag, 23 oktober 2020 om 20:00

Programma in voorbereiding

zondag, 04 oktober 2020 om 16:00

In voorbereiding

zondag, 26 april 2020 om 16:00

Programma in voorbereiding.

2019

zondag, 06 oktober 2019 om 16:00

Programma in voorbereiding ; werken aangepast aan het historisch orgel

vrijdag, 20 september 2019 om 20:00

Programma in voorbereiding. In samenwerking met het Pecheur Genootschap Zoersel

donderdag, 13 juni 2019 om 20:30

Programma : muziek voor 2 piano's en vierhandig piano. Werken van Mozart, Frits Celis (ter gelegenheid van zijn 90 jaar), Milhaud, Faure en Ravel.

donderdag, 06 juni 2019 om 20:30

Ensemble Transports Puvlics o.l.v. Thomas Baele, met griet Degeyter, sopraan
werken van Purcell, Poole, Lambert, Buxtehude, Monteverdi

donderdag, 23 mei 2019 om 20:30

werken van Kodaly, Veress, Gubaidulina

dinsdag, 14 mei 2019 om 20:30

werken van Bach, Mozart, Reich, Dzon, barber, Van der Roost

donderdag, 09 mei 2019 om 20:30

werken van Arriaga, Ginastera, Beethoven

zondag, 28 april 2019 om 16:00

programma in voorbereiding, aangepast aan het historisch orgel

2018

zondag, 07 oktober 2018 om 16:00

(Sacred music for the Holy Week at the Habsburg Court)
werken van Sances, Ziani, Joseph I, Caldara, Muffat, Kerll, Froberger
uitgevoerd door Wim Becu, trombone, Sarah Van Mol, sopraan, Bart Ropdyns, orgel.

zaterdag, 22 september 2018 om 20:30

Nathalie Lorier, piano, Tineke Postma, saxofoon, Nic Thys, contrabas

donderdag, 14 juni 2018 om 20:30

Klavecimbelconcertos' van J.S.Bach

donderdag, 07 juni 2018 om 20:30

Werken van Bach, Bartok en Kurtag, met verbindende teksten door Hubert Damen.

donderdag, 17 mei 2018 om 20:30

Claron McFadden, zang - Claire Chevalier, pianoforte, acteur in film : Josse De Pauw

donderdag, 26 april 2018 om 20:30

Orchestre de Chambre de Wallonie o.l.v. Frank Braley, solist Aurélien Pascal, cello, laureaat KWE 2017, en Frank Braley, piano
Werken van Rossini, Puccini, Bloch, Offenbach en Boccherini.

zondag, 22 april 2018 om 16:00

programma in voorbereiding

2017

zondag, 08 oktober 2017 om 16:00

Verrassend programma op het historisch orgel.

zaterdag, 23 september 2017 om 20:30

Concert buiten reeks
Uitgevoerd door het 'Collectief'

donderdag, 15 juni 2017 om 20:30

Concerti für verschiedene Instrumente van G.P. Telemann voor 2 violen, 2 hobo's, 2 blokfluiten, fagot en klavecimbel

donderdag, 01 juni 2017 om 20:30

werken van Luc Brewaeys, Frederik Neyrinck en Johannes Brahms

donderdag, 18 mei 2017 om 20:30

werken van Bach, Moszkowski, Prokovief, Wienawski, Sjostakovitsj, Pablo de Sarasate

donderdag, 11 mei 2017 om 20:30

Autentieke 17de eeuwse Japanse muziek wordt afgewisseld met werk van Hanne Deneire voor 2 taiko spelers, cello, fluit, shakuhochi en sopraan

donderdag, 27 april 2017 om 20:30

met I solisti del Vento, actrice Chris Lomme, op tekst van Jos Stroobants met werken van Ravel, Auric, Poulenc, Français en Albeniz voor hobo, klarinet, fagot en piano

zondag, 23 april 2017 om 16:00

Bart JACOBS, orgel

2016

zondag, 09 oktober 2016 om 16:00

!!! OPGEPAST !!! DATUM GEWIJZIGD !!!

werken van G.Böhm, P. Cornet, J.P.Sweelinck, A.v.d.Kerckhoven, J.F.Dandrieu en stijlimprovisaties : 18de en 20ste eeuw Franse stijl

donderdag, 16 juni 2016 om 20:30

werken van W.A.mozart, E. Durlet, F. Poulenc, F. Liszt

dinsdag, 31 mei 2016 om 20:30

Programma: werken van J.S.Bach, C.P.E.Bach

donderdag, 19 mei 2016 om 20:30

werken van J. Haydn, J. SUk, J.Doderer, B. Smetana

donderdag, 12 mei 2016 om 20:30

werken van J.S.Bach, B.Bartok, K.Fukushima, C.Debussy, G.Fauré, W.Lutoslawski, B.Smetana, A.Piazolla

dinsdag, 26 april 2016 om 20:30

programma 'the Antwerp Connection'
werken van Arvo Pärt, Bram Van Camp, Wim Henderickx, Mathias Coppens

zondag, 24 april 2016 om 16:00

werken van H.Purcell, A.v.d.Kerckhoven, J.Fr.Dandrieu, J.P.Sweelinck, Anoniem, G.Scronx.

2015

vrijdag, 02 oktober 2015 om 20:30
donderdag, 04 juni 2015 om 20:30

werken van Haydn, Ravel en Schumann

dinsdag, 05 mei 2015 om 20:30

Agricola's Missa in mynen zyn en improvisaties

zondag, 26 april 2015 om 16:00

werken van G.Böhm, H.Gherardeschi, R.Danksagsmüller, H.Estermann, uitgezocht voor het historisch orgel

donderdag, 23 april 2015 om 20:30

werken van Spohr, Swerts en Brahms